POWER IS POWER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

× THE STORY ×

Петдесет години.
Две поколения и точно петдесет години бяха минали от Ледената война. Война, която бе убила милиони. Война, която затри цели фамилии. Уестерос се беше разцепили на шест кралства, като бяха останали единствено шест от големите домове - Таргариен, Ланистър, Старк, Тъли, Грейджой и Мартел. Тирел, Баратион, Арин, както и по-малките фамилии, бяха заличени от лицето на земята. Или поне всички бяха убедени в това. Дори след толкова време, повечето кралства все още не бяха успели да възстановят загубите от войната. Бяха загубили твърде много хора, трябваше да върнат твърде много дългове, а напрежението между тях растеше с всеки изминал ден.

* * *
× WELCOME ×
Вход

Забравих си паролата!

× LATEST ×
Latest topics
» Pure Evil
hunting souls EmptyСря Юни 26, 2019 10:51 pm by ansya stark;

» Запазване на лик.
hunting souls EmptyПон Юни 24, 2019 8:59 pm by ansya stark;

» Отсъствия
hunting souls EmptyНед Юни 23, 2019 11:13 pm by Narcissa.

» Jaehaerys Targaryen|councillor of king Rhaegar|fc: aaron tveit|TAKEN
hunting souls EmptyПет Юни 07, 2019 11:34 pm by rhaegar.

» ❄❄❄ ❅ ❄❄❄
hunting souls EmptyЧет Юни 06, 2019 8:07 pm by Ivyra Stark

» Ivyra Stark | Princess of Winterfell | fc: Kaya Scodelario | TAKEN.
hunting souls EmptyЧет Юни 06, 2019 10:00 am by lady sun;

» ♦ insane is not always a bad word ♦
hunting souls EmptyСря Юни 05, 2019 11:07 pm by kaya

» -||in the end it doesn't even matter||-
hunting souls EmptyСря Юни 05, 2019 8:08 pm by Rose.

» A seven nation army couldn't hold me back.
hunting souls EmptyСря Юни 05, 2019 7:13 pm by doreana morras.

» "You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one."
hunting souls EmptyНед Май 26, 2019 1:51 pm by relaenya dotaris;

» and please do not hurt me, love, i am a fragile one.
hunting souls EmptyНед Май 26, 2019 10:41 am by lady sun;

» Pick your poison.
hunting souls EmptyВто Май 21, 2019 8:56 pm by Elia Sand.

× WHO'S ONLINE? ×
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 47, на Вто Дек 04, 2018 9:29 pm

hunting souls

2 posters

Go down

hunting souls Empty hunting souls

Писане by elizabeth greybird Чет Дек 27, 2018 4:14 pm

hunting souls Tumblr_pb76ql6ebf1wpa39ro6_250
Elizabeth Greybird
20 y.o.     servant in DragonStone
fc: Gigi Hadid

Стискаше силно ръката на брат си докато корабът се носеше по спокойното море. Отдавна бе спряла да плаче, но все още нямаше настроение. Очите ѝ блуждаеха към миналото. Въпреки че тялото ѝ бе тук физически, съзнанието ѝ летеше към друга посока. Дори не бе успяла да каже сбогом. Обичаше родителите си независимо какви бяха и какво бяха направили. Опря глава на рамото на брат си, а той я обгърна в сигурна прегръдка.
- Не беше направил нищо. Сигурна съм, че не би. - прошепна с липса на всякаква емоция, а гърдите на брат ѝ се надигнаха поемайки си въздух, а след това от устните му се разнесе въздишка.
- Какво? - вдигна поглед търсейки някакъв отговор в очите му. Защо не потвърждаваше? Защо не се съгласяваше с нея? - Сед, знаеш ли нещо, което аз - не. - надигна се лекичко продължавайки да изследва очите му.
- Знам прекалено много неща, които ти не, Лизи. - понече да разроши косата ѝ, но тя спря ръката му навреме.
- Недей! Не го прави! Не се дръж с мен като с малката сестра. Трябва да знам. Става въпрос за нашия баща. За майка ни. Не можеш да пазиш тайни от мен. - изправи се продължавайки да го следи с поглед.
- Лиз, не ти трябва да знаеш...
- Трябва! - повиши тон прекъсвайки го - Трябва, Седрик! Баща ни е осъден в измяна! Измяна! Точно това трябва да знам, за да знам дали имам правото да виня проклетите Ланистър за смъртта му! За да знам дали трябва да искам отмъщение!
- Не бива да искаш такива неща. - побърза да изтреля мъж изправяйки се на свой ред и правейки няколко крачки към нея - Виж, ще ти кажа. Обещавам. Ще ти разкажа всичко някой ден.
- Искам този ден да е този. Днес! Чуваш ли! Сега! - продължаваше да настоява момичето, а брат ѝ просто направи няколко крачки към масичката където бе уставил питието си. Отпи няколко глътки оставяйки думите ѝ да изчезнат в пространството.
- Грейбърд винаги е било до Ланистър. Винаги. Армията ни беше част от всяка битка. Повече от половината добив винаги е отивало за Ланистър. Татко им беше вечер така както всеки Грейбърд раждал се някога. Нали?! - не оставяше темата докато не получеше отговора си и може би щеше да го получи. Виждаше как Седрик бе на път да ѝ обясни всичко. Чертите на лицето му омекнаха, погледа му се смекчи така както правеше всеки път около сестра си.
В каютата нахлу младо момче развълнувано.
- Милорд, милейди, стигнахме. - след това изтича нагоре по стълбите, а двамата Грейбърд последваха примера му.
- Драконов Камък? - попита изненадано момичето - Мислех, че отиваме в Дорн. - обърна се объркано към брат си, а той не посмя да направи очен контакт. Погледа му изследваше замъкът, а с него и летящия дракон в небето. Елизабет не беше експерт по животните макар да бе чела някои неща за тях, но доколкото помнеше тези тук не бяха безопасни. Защо, по дяволите, бяха на това място?
- Ще останеш при леля Синтия. - в думите му имаше известен студ и дистанция. Сякаш я изблъскваше от себе си.
- Аз ще остана? Ами ти? - отстъпи крачка назад.
- Тя е слугиня тук откакто татко я прогони. Ще спиш в нейната стая. Ще правиш онова, което тя ти каже. Ще работиш каквото се наложи. - думите му я тласкаха все по-далече от себе си.
- Седрик, отговори на въпроса ми. - настояваше на своето момичето.
- Аз ще се върна. - каза кротко сграбчвайки раменете ѝ - Обещавам. Ще те взема при себе си отново. И ще ти разкажа всичко. Дори ще те заведа в Дорн. Там откъдето е мама. Ще видиш всичко, за което ни е разказвала. Но сега не мога да те пазя. Не мога да съм до теб. - придърпа я в прегръдките си и я целуна закрилнически по челото.
- Не! Никъде няма да ходя без теб! Трябва да сме заедно! Мама би искала това! Седрик, мама би го искала! Не мжое да ме оставиш! - очите ѝ се пълнеха със сълзи, а гласът ѝ трепереше от вълнение.
- Обичам те, сестричке. - притисна я силно към себе си.
- Няма да сляза! - отказваше да се отдели от него.
- Не. Ще плуваш. - ръцете му я отделиха от себе си, а след това я избута за последен път. Момичето изгуби равновесие, а след минути тялото ѝ бе поето от студената вода. Бързо изплува на повърхността поемайки си дъх.
- Седрик! - изкрещя, но него го нямаше. Коръбът чакаше тя да се озове на сушата, за да обърне безопасно посоката си и да отплава към друго място. Някъде далеч от нея. И да я остави напълно сама.
elizabeth greybird
elizabeth greybird
Common
Common

Брой мнения : 100
Join date : 25.12.2018

Върнете се в началото Go down

hunting souls Empty Re: hunting souls

Писане by Violet N. Чет Дек 27, 2018 4:27 pm

Одобрена си и добре дошла!
Искаш ли да сменим името ти?
Violet N.
Violet N.
Tully
Tully

Брой мнения : 1372
Join date : 07.04.2018

Върнете се в началото Go down

hunting souls Empty Re: hunting souls

Писане by elizabeth greybird Чет Дек 27, 2018 4:47 pm

Да, забравих да го впиша горе. Ако може на elizabeth greybird
Благодаря.
elizabeth greybird
elizabeth greybird
Common
Common

Брой мнения : 100
Join date : 25.12.2018

Върнете се в началото Go down

hunting souls Empty Re: hunting souls

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите