POWER IS POWER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

× THE STORY ×

Петдесет години.
Две поколения и точно петдесет години бяха минали от Ледената война. Война, която бе убила милиони. Война, която затри цели фамилии. Уестерос се беше разцепили на шест кралства, като бяха останали единствено шест от големите домове - Таргариен, Ланистър, Старк, Тъли, Грейджой и Мартел. Тирел, Баратион, Арин, както и по-малките фамилии, бяха заличени от лицето на земята. Или поне всички бяха убедени в това. Дори след толкова време, повечето кралства все още не бяха успели да възстановят загубите от войната. Бяха загубили твърде много хора, трябваше да върнат твърде много дългове, а напрежението между тях растеше с всеки изминал ден.

* * *
× WELCOME ×
Вход

Забравих си паролата!

× LATEST ×
Latest topics
» Pure Evil
called me a moonlight EmptyСря Юни 26, 2019 10:51 pm by ansya stark;

» Запазване на лик.
called me a moonlight EmptyПон Юни 24, 2019 8:59 pm by ansya stark;

» Отсъствия
called me a moonlight EmptyНед Юни 23, 2019 11:13 pm by Narcissa.

» Jaehaerys Targaryen|councillor of king Rhaegar|fc: aaron tveit|TAKEN
called me a moonlight EmptyПет Юни 07, 2019 11:34 pm by rhaegar.

» ❄❄❄ ❅ ❄❄❄
called me a moonlight EmptyЧет Юни 06, 2019 8:07 pm by Ivyra Stark

» Ivyra Stark | Princess of Winterfell | fc: Kaya Scodelario | TAKEN.
called me a moonlight EmptyЧет Юни 06, 2019 10:00 am by lady sun;

» ♦ insane is not always a bad word ♦
called me a moonlight EmptyСря Юни 05, 2019 11:07 pm by kaya

» -||in the end it doesn't even matter||-
called me a moonlight EmptyСря Юни 05, 2019 8:08 pm by Rose.

» A seven nation army couldn't hold me back.
called me a moonlight EmptyСря Юни 05, 2019 7:13 pm by doreana morras.

» "You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one."
called me a moonlight EmptyНед Май 26, 2019 1:51 pm by relaenya dotaris;

» and please do not hurt me, love, i am a fragile one.
called me a moonlight EmptyНед Май 26, 2019 10:41 am by lady sun;

» Pick your poison.
called me a moonlight EmptyВто Май 21, 2019 8:56 pm by Elia Sand.

× WHO'S ONLINE? ×
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 47, на Вто Дек 04, 2018 9:29 pm

called me a moonlight

2 posters

Go down

called me a moonlight Empty called me a moonlight

Писане by meera. Нед Яну 27, 2019 8:17 pm




♠️ - amaira siya laghari / meera | 16 / na | witch | essos | danielle rose russell

"Магията е всичко"
"Магията и отварите са всичко, което ти е необходимо"

"Какво би станало, ако този за когото се мислиш не си ти?"
"Кой си?", "Какво си?"
"Какво искаш и желаеш наистина?"


Толкова много въпроси, но дали отговорите им можеха да бъдат и толкова лесни, колкото е да ги зададеш.  Може би просто трябва да погледнеш отражението си в огледалото и всичко ще се изясни... може би

Тя бе две коренно различни личностни в една. И това не опираше само до вродената ѝ лудост. Нещо много по-опасно от лудостта се криеше тук. Момичето освен всичко друго беше много добър манитулатор. Изглеждаше като неземен ангел с тези свои дълги и буйни коси и невероятни очи, в които спокойно можеше да се изгубиш, и прекрасна лъжлива, мила усмивка, но под красивата си външност криеше истински демон, който е по-добре никога да не срещаш, или ако го сториш ще искаш да се отървеш по-бързо и да избягаш колкото се може по-надалеч. Можеше да бъде най-голямото ти щастие и най-голямото нещастие. Най-добрият ти приятел и най-злият ти враг. Най-милото, същество, раждано някога на тази Вселена и най-мразещият и завистлив човек, който някога сте виждали. Най-чистият и най-злобният човек. Човек, пред който ти се искра да разкриеш душата си и всяка своя най-пазена тайна и този, който ще я използва по всеки възможен начин срещу теб, само за да те нарани. „Най-белият” и „най-черният” човек.

А и колко лош трябваше да бъдеш наистина, за да се зарадваш, когато разбереш че родителите ти са вече мълтви и да си мислиш че това е един от най-щастливите дни от живота ти досега. Използваше своята външност, напомняща за едно наивно и мило момиче, което би харесвало всички и всичко, което сигурно е по-чисто и от утринна роса, за да заблуждава всеки, който по някакъв повод се е докоснал до нея. Но това за нейно огромно съжаление не продължаваше вечно, колкото и да `и се искаше и рано или късно маската `и падаше. И „красивият `и идеализиран” образ се разбиваше на пух и прах. Тогава на преден план излизаше истинската Амайра, искаща да има всичко, което другите имат, независимо дали `и трябва или не и колко е важно за останалите. Тя просто трябваше да го има. Искаше всичко само и единствено за себе си, и беше готова да си го вземе, колкото и трудно да беше и през когото и да трябваше да премине.И най-жалкото беше че всеки път, когато „откраднеше” нещо от някого, то вече не `и се струваше толкова хубаво и вече не го искаше, но въпреки това се радваше на поредната си победа, макар и с всяка следваща да оставаше все по-самотна, защото почти нямаше приятели, а дори и малкото,които имаше в момента скоро щяха да я напуснат, просто защото беше нетърпима и твърде коварна.

"Ти си мен"
"И аз съм теб"
"Аз съм твоето друго по-хубаво Аз"

"Магията и отварите са всичко, което ти е необходимо"
"Магията е Амайра"



meera.
meera.
Essos
Essos

Брой мнения : 32
Join date : 27.01.2019

Върнете се в началото Go down

called me a moonlight Empty Re: called me a moonlight

Писане by ansya stark; Нед Яну 27, 2019 9:16 pm

Добре дошла!
ansya stark;
ansya stark;
Stark
Stark

Брой мнения : 5065
Join date : 23.03.2018

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите