POWER IS POWER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

× THE STORY ×

Петдесет години.
Две поколения и точно петдесет години бяха минали от Ледената война. Война, която бе убила милиони. Война, която затри цели фамилии. Уестерос се беше разцепили на шест кралства, като бяха останали единствено шест от големите домове - Таргариен, Ланистър, Старк, Тъли, Грейджой и Мартел. Тирел, Баратион, Арин, както и по-малките фамилии, бяха заличени от лицето на земята. Или поне всички бяха убедени в това. Дори след толкова време, повечето кралства все още не бяха успели да възстановят загубите от войната. Бяха загубили твърде много хора, трябваше да върнат твърде много дългове, а напрежението между тях растеше с всеки изминал ден.

* * *
× WELCOME ×
Вход

Забравих си паролата!

× LATEST ×
Latest topics
» Pure Evil
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyСря Юни 26, 2019 10:51 pm by ansya stark;

» Запазване на лик.
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyПон Юни 24, 2019 8:59 pm by ansya stark;

» Отсъствия
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyНед Юни 23, 2019 11:13 pm by Narcissa.

» Jaehaerys Targaryen|councillor of king Rhaegar|fc: aaron tveit|TAKEN
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyПет Юни 07, 2019 11:34 pm by rhaegar.

» ❄❄❄ ❅ ❄❄❄
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyЧет Юни 06, 2019 8:07 pm by Ivyra Stark

» Ivyra Stark | Princess of Winterfell | fc: Kaya Scodelario | TAKEN.
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyЧет Юни 06, 2019 10:00 am by lady sun;

» ♦ insane is not always a bad word ♦
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyСря Юни 05, 2019 11:07 pm by kaya

» -||in the end it doesn't even matter||-
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyСря Юни 05, 2019 8:08 pm by Rose.

» A seven nation army couldn't hold me back.
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyСря Юни 05, 2019 7:13 pm by doreana morras.

» "You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one."
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyНед Май 26, 2019 1:51 pm by relaenya dotaris;

» and please do not hurt me, love, i am a fragile one.
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyНед Май 26, 2019 10:41 am by lady sun;

» Pick your poison.
Jonathan Devon - Soul trader  EmptyВто Май 21, 2019 8:56 pm by Elia Sand.

× WHO'S ONLINE? ×
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 47, на Вто Дек 04, 2018 9:29 pm

Jonathan Devon - Soul trader

2 posters

Go down

Jonathan Devon - Soul trader  Empty Jonathan Devon - Soul trader

Писане by Soul Trader. Пет Мар 08, 2019 8:25 pm

Jonathan Devon - Soul trader  Tumblr_pnn6cvLaT41sffphdo1_540
Jonathan Devon (Nate) a.k.a  Soul trader  / Наемен убиец / години: 27 / FC: Luke Baines

Now, as then, 'tis simple truth -
sweetest tongue has sharpest tooth.


От малък с времето играем стара игра. То винаги обичаше да ме пита - колко бих платил, за да получа още ден? Колко бих дал, за да залезе слънцето час по-късно? Да се върна шейсет минути по-късно, изморен, прашен и с налудничава усмивка на лице, показваща първите ми четири зъба, които Сам покъсно изби още преди да им е дошло времето.
Николко! - Отвръщах, ухилен до уши, почесвайки челото си , поръсено с лунички. -Безкрайността е моя! Дните пред мен са повече от листата по дърветата, защо бих плащал за още един? - Дори най-старата реликва не придобива толкова голяма ценност във времето - колкото самото време.
Когато пораснах то продължи да пита за цената, която съм готов да платя. Тогава бях започнал да осъзнавам колко е важно да притежаваш време. Защото времето беше пари, с които не разполагах. Но не го исках за себе си. Аз нямах нужда от време, живота беше чудо за мен, защото на чудесата се радваш докато можеш, после всичко е звезден прах и илюзии. Може би отиваш някъде другаде, може би не . Каквото и да е - добре дошло, както са казали. Аз не исках време, никога не съм знаел какво да го правя, за това просто го пилеех. Но, знаете ли, обикновено хората които пилеят имат повече от хората, които ценят.
Сиена не разполагаше с време, всеки ден беше подарък за малката ми сестра . Всеки ден беше поредната сделка , която е успяла да спазари . Истински търговец . Но когато някой силно желае нещо, което можеш да му дадеш - ти вдигаш цената, защото знаеш, че ще бъде платена .
Накрая времето се оказа много по-добър търговец от сестра им...защото мамеше.
Сигурно звучи като излязло от устата на някой луд -  да се бориш с времето , бе като да тичаш срещу вятъра .. То е единственото нещо, което не подлежи на контрол. Не ние навиваме часовниците и командваме механизмите, които въртят стрелките - ние само ги създаваме, но времето ги кара да се движат. Всеки път щом погледнете часа, щом приберете сергията си, заради залязващото слънце, или сте принудени да станете от леглото , защото тя е изгряло - вие сте под контрола на времето. Телата ви се износват под негова команда. Ако времето не съществуваше , вероятно щяхме да бъдем безсмъртни. Но не сме.
След смъртта на Сиена имах доста време за размисли. Ако зависеше от нея сигурно щеше да ми се ядоса , че губя време , с което все още разполагам, такова, каквото тя никога не е имала.
Как бих могъл да бия времето в собствената му игра?
Как тичаш срещу вятъра толкова силно, че да промениш течението му ?
Като започнеш да взимаш животи преди времето да се е докопало до тях.
Отначало беше поредната лудост, докато не осъзнах, че има нещо привлактелно в играта с времето. За да победиш чудовище - трябва самия ти да се превърнеш в такова. А когато това се случи - започваш да разбираш чудовищата.
Да търгуваш с нечие време се оказва печеливш бизнес в днешно време. Особено когато си прецизен и отдаден в работата си.
За разлика от времето, аз убивам много по-бързо и прецизно.
И когато отново ме попита каква цена бих дал , за да имам още един ден?
Ще му извадя квитанция, с дните, които съм си откраднал от мъртъвците.

Time may be a good killer , but I aspire to be better.

Бих искал да помоля името ми да бъде сменено на Soul Trader. , ако е възможно ? Благодаря!
Soul Trader.
Soul Trader.
Common
Common

Брой мнения : 3
Join date : 07.03.2019

Върнете се в началото Go down

Jonathan Devon - Soul trader  Empty Re: Jonathan Devon - Soul trader

Писане by ansya stark; Пет Мар 08, 2019 8:35 pm

Добре дошъл, приятна игра!
ansya stark;
ansya stark;
Stark
Stark

Брой мнения : 5065
Join date : 23.03.2018

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите