POWER IS POWER
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

× THE STORY ×

Петдесет години.
Две поколения и точно петдесет години бяха минали от Ледената война. Война, която бе убила милиони. Война, която затри цели фамилии. Уестерос се беше разцепили на шест кралства, като бяха останали единствено шест от големите домове - Таргариен, Ланистър, Старк, Тъли, Грейджой и Мартел. Тирел, Баратион, Арин, както и по-малките фамилии, бяха заличени от лицето на земята. Или поне всички бяха убедени в това. Дори след толкова време, повечето кралства все още не бяха успели да възстановят загубите от войната. Бяха загубили твърде много хора, трябваше да върнат твърде много дългове, а напрежението между тях растеше с всеки изминал ден.

* * *
× WELCOME ×
Вход

Забравих си паролата!

× LATEST ×
Latest topics
» Pure Evil
Just Jayce EmptyСря Юни 26, 2019 10:51 pm by ansya stark;

» Запазване на лик.
Just Jayce EmptyПон Юни 24, 2019 8:59 pm by ansya stark;

» Отсъствия
Just Jayce EmptyНед Юни 23, 2019 11:13 pm by Narcissa.

» Jaehaerys Targaryen|councillor of king Rhaegar|fc: aaron tveit|TAKEN
Just Jayce EmptyПет Юни 07, 2019 11:34 pm by rhaegar.

» ❄❄❄ ❅ ❄❄❄
Just Jayce EmptyЧет Юни 06, 2019 8:07 pm by Ivyra Stark

» Ivyra Stark | Princess of Winterfell | fc: Kaya Scodelario | TAKEN.
Just Jayce EmptyЧет Юни 06, 2019 10:00 am by lady sun;

» ♦ insane is not always a bad word ♦
Just Jayce EmptyСря Юни 05, 2019 11:07 pm by kaya

» -||in the end it doesn't even matter||-
Just Jayce EmptyСря Юни 05, 2019 8:08 pm by Rose.

» A seven nation army couldn't hold me back.
Just Jayce EmptyСря Юни 05, 2019 7:13 pm by doreana morras.

» "You hate me, huh? That sounds like the beginning of a love story, not the end of one."
Just Jayce EmptyНед Май 26, 2019 1:51 pm by relaenya dotaris;

» and please do not hurt me, love, i am a fragile one.
Just Jayce EmptyНед Май 26, 2019 10:41 am by lady sun;

» Pick your poison.
Just Jayce EmptyВто Май 21, 2019 8:56 pm by Elia Sand.

× WHO'S ONLINE? ×
Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 47, на Вто Дек 04, 2018 9:29 pm

Just Jayce

2 posters

Go down

Just Jayce Empty Just Jayce

Писане by Jayce. Пет Авг 31, 2018 10:29 pm

Just Jayce
Other Houses (The Bradleys)
he has known nothing but pain since the day he was born
Alexander Skarsgard
Just Jayce CK-2

Лицето беше просто някаква форма. Някакви гънки, изразяващи старост. Лице със зелени очи. Толкова зелени. Почти нереално зелени. Наситени и красиви. Нежни. Умора ли се четеше в тях? Какво ли бяха видели тези очи? Какво ли беше преживяло това лице, с тези белези, с тази болка, която се четеше във всяка цепнатина.

Старата жена беше непозната за Джейс. Никога не я бе виждал, но тя твърдеше обратното. Говореше му за това колко го обича, че той е единственото й дете.

Джейс. Джейс. Джейс.

Едно име. Някаква съвкупност от звуци, които стенеха и пробождаха сякаш с нож тишината.

- Съжалявам. Не знам коя сте.

Не изпитваше никаква болка. Каза го просто, равно, без да трепва. Тя твърдеше, че беше негова майка. Но можеше ли да бъде възможно това. Джейс как можеше да повярва на това? Никога не я бе виждал. Дори не си приличаха. Може би и той грешеше. Може би някога бяха седели заедно, на една трапеза, върху която било изсипана с богати гозби, може би някога се смееха заедно ...

Джейс не помнеше.
Той хвана жената за раменете. Някаква ярост се заби в сърцето му като кама.

- Госпожо. Оставете. Ме. Намира - думите му станаха тежки и настоятелни. - Не знам коя сте. Не ми губете времето.

Но явно това не значеше нищо. Жената продължи да го дърпа. Искаше да го прегърне ли? Той беше объркан. Искаше да бъде оставен намира. Може би грешиш. Може би тя е права.

Избута я от себе си и в миг тя замръзна. Джейс неволно бе пробол с ножа жената, който беше разположен на масата отстрани. Не знаеше какво го беше прихванало. Не знаеше защо го правеше. Не знаеше как бе решил това ... извади го бързо. Ами ако наистина тя бе майка му? Ако той беше заблуденият? Жената се свлече на земята. Джейс се наведени и опита да й помогне, но беше безполезно.

Само 24 часа.
Тази жена вече не значеше нищо. Това убийство беше странно. Обвиниха го за него. Говореха за свидетели ... Джейс никога не бе виждал тази жена през живота си. Не можеше да го обвинят за нещо, което не беше направил. Не можеха да го задържат за това ... дълго стоя в онази килия, докато не го нарекоха луд и не го пропъдиха от собствените му земи, които дори не предполагаше, че са негови.

Само 24 часа.
Вече беше далеч, но не знаеше накъде отива. От какво бяга? Какво беше направил? Не помнеше дори името си. Нямаше идея кой е, но минаваше зверски големи разстояния. Сякаш бързаше ... да избяга от това.

Само 24 часа ...
Jayce.
Jayce.
Other
Other

Брой мнения : 55
Join date : 31.08.2018

Върнете се в началото Go down

Just Jayce Empty Re: Just Jayce

Писане by Narcissa. Пет Авг 31, 2018 10:49 pm

Одобрен, добре дошъл.
Narcissa.
Narcissa.
Stark
Stark

Брой мнения : 3003
Join date : 14.03.2018

https://power-is-power.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите